• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Projektowanie społeczne

Details
Code FZ-UZ-PROJEKTSPO
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 2 lata (4 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address https://rekrutacja.uz.zgora.pl/
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 1.08 - 13.09.2023 r.

 

11.png

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

Kierunek Projektowanie społeczne, to odpowiedź na rosnące znaczenie działań projektowych, tak w przestrzeni społecznej, jak i biznesie. Umiejętność zaplanowania, pozyskania funduszy i realizacji projektów to obecnie jedne z ważniejszych kompetencji na rynku pracy. Po ukończeniu kierunku nauczysz się tego, jak efektywnie zarządzać zespołami, być ich członkiem, prowadzić projekty i stworzyć strategie niezbędne dla rozwoju zarówno instytucji publicznych jak i firm prywatnych.

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu kierunku będziesz mógł pracować zarówno w przedsiębiorstwach prywatnych realizujących, finansowane z różnych źródeł, projekty, jak również w instytucjach i organizacjach trzeciego sektora oraz instytucjach administracji publicznej i samorządu terytorialnego. Będziesz posiadał praktyczne umiejętności w zakresie przygotowywania dokumentów strategicznych, programowania i zarządzania strategicznego, bycia członkiem oraz liderem zespołów projektowych oraz zarządzania pracą takich zespołów.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"