• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[FZ-UZ] Mechanika i budowa maszyn

Details
Code FZ-UZ-MiBM
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Field of studies Mechanika i budowa maszyn
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 1,5 roku (3 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address https://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 1.08 - 13.09.2023 r.

 

8.png

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

Po ukończeniu studiów będziesz posiadał rozszerzoną wiedzę i umiejętności w zakresie budowy, wytwarzania i eksploatacji maszyn i urządzeń, nowoczesnych technik informatycznych, metod komputerowo wspomaganego projektowania, optymalizacji procesów technologicznych, automatyzacji i sterowania oraz eksploatacji maszyn. Wiedza i umiejętności inżynierskie są wzbogacone o zagadnienia makro- i mikroekonomii, organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem oraz prowadzenia działalności badawczo rozwojowej (B+R).

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu studiów na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn będziesz cenionym przez pracodawców wysoko wykwalifikowanym inżynierem, znajdującym zatrudnienie w wielu gałęziach przemysłu: motoryzacyjnego, elektromaszynowego, metalurgicznego oraz paliwowo-energetycznego.

W zależności od wybranego obszaru dyplomowania otrzymasz kompetencje wystarczające do natychmiastowego podjęcia pracy zawodowej jako konstruktor, technolog, automatyk lub inżynier utrzymania ruchu.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"