• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Jazz i muzyka estradowa

Details
Code FZ-UZ-JiME
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile practical
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 7
Duration 2 lata (4 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 1.08 - 13.09.2023 r.

 1.png

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

Bedziesz przygotowany do prowadzenia samodzielnej pracy artystycznej jako solista, lider i członek zespołów instrumentalnych i wokalno-instrumentalnych, jako kompozytor i aranżer muzyki jazzowej/rozrywkowej oraz jako instruktor zespołów estradowych. Będziesz przygotowany do prowadzenia działalności w zakresie upowszechniania muzyki jazzowej i estradowej. Zdobędziesz pogłębioną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie ukończonego bloku przedmiotów fakultatywnych.

Możliwość zatrudnienia:

Będziesz przygotowany do prowadzenia samodzielnej pracy artystycznej jako wokalista i instrumentalista, kompozytor i aranżer muzyki jazzowej i rozrywkowej. Będziesz mógł również założyć własną formację jazzową i rozrywkową obecną na polskim i zagranicznych rynkach muzycznych. Wielu z nich współpracuje z Big Bandem Uniwersytetu Zielonogórskiego lub z innymi zespołami.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"