• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[FZ-UZ] Informatyka i ekonometria

Details
Code FZ-UZ-IiE
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Field of studies Informatics and Econometrics
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 2 lata (4 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 1.08 - 13.09.2023 r.

 

9.png

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

 

Po ukończeniu tego kierunku będziesz posiadać wiedzę i umiejętności niezbędne do podejmowania problemów związanych z przetwarzaniem i analizą danych rzeczywistych. Na kierunku proponowane są trzy specjalności: analityka biznesowa, statystyka i ekonometria oraz systemy informacyjne. Będziesz mógł pracować na styku informatyki i biznesu - tworzyć systemy informacyjne, wykorzystywać wiedzę z zakresu big data, bezpieczeństwa danych, analizy plików tekstowych i raportowania, przeprowadzać symulacje wraz z wizualizacją wyników.

 

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu specjalności analityka biznesowa będziesz mógł pracować w firmach, które wykorzystują technologie, rozwiązania i narzędzia do analizy danych w biznesie. Po ukończeniu specjalności statystyka i ekonometria – w firmach, które dokonują analiz za pomocą technik komputerowych i pakietów statystycznych. Natomiast po skończeniu specjalności systemy informacyjne – w firmach projektujących bazy danych oraz komputerowe systemy wspomagania decyzji.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"