• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[FZ-UZ] Inżynieria danych

Details
Code FZ-UZ-INZDAN
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Field of studies Data Engineering
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 1,5 roku (3 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9.00-13.00
WWW address https://rekrutacja.uz.zgora.pl/
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (15.05.2023 12:00 – 31.12.2023 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 15.01 - 15.02.2024 r.

graf_rekrut_pl_obszar_roboczy_1_kopia_15.jpg

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

Kończąc ten kierunek będziesz posiadać zaawansowaną wiedzę i umiejętności niezbędne do rozwiązywania problemów związanych z przetwarzaniem i analizą danych rzeczywistych oraz wiedzę w zakresie big data, bezpieczeństwa danych, analizy plików tekstowych i raportowania. Na tym kierunku studiów oferowane są trzy specjalności: modelowanie i analiza danych, systemy eksploracji danych oraz analityka biznesowa.

Możliwość zatrudnienia:

Po specjalności modelowanie i analiza danych możesz być zatrudniony na stanowiskach wymagających umiejętności w rozwiązywaniu zadań związanych z analizą danych. Po specjalności systemy eksploracji danych – na stanowiskach wymagających umiejętności wykorzystania metod i narzędzi eksploracji danych. Natomiast absolwenci specjalności analityka biznesowa – na stanowiskach wymagających umiejętności pozwalających efektywnie wykorzystywać narzędzia analityczne w przetwarzaniu danych.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 15 styczeń - 15 luty br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"