• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[FZ-UZ] Inżynieria środowiska

Details
Code FZ-UZ-INSR2
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Field of studies Environmental Engineering
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 1,5 roku (3 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9.00-13.00
WWW address https://rekrutacja.uz.zgora.pl/
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (15.05.2023 12:00 – 31.12.2023 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 15.01 - 15.02.2024 r.

graf_rekrut_pl_obszar_roboczy_1_kopia_2b.jpg

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

Zdobędziesz szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania, wykonawstwa, eksploatacji i optymalizacji  systemów, technologii i urządzeń inżynierii środowiska wykorzystywanych w gospodarce komunalnej i przemyśle. Będziesz również posiadać wiedzę z zakresu innych dziedzin nauki i techniki, które mają istotny wpływ na planowanie i eksploatację regionalnych i lokalnych systemów inżynierii środowiska, stan środowiska i warunki życia społeczeństwa.

 

Możliwość zatrudnienia:

Będziesz mógł podjąć pracę w biurach projektowych, przedsiębiorstwach zajmujących się wykonawstwem i/lub eksploatacją sieci i instalacji budowlanych, zakładach gospodarki komunalnej, jednostkach administracji państwowej i samorządowej, w specjalistycznych laboratoriach analiz środowiskowych, w firmach konsultingowych, w placówkach wdrożeniowych i naukowo-badawczych zajmujących się innowacyjnymi technologiami.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 15 styczeń - 15 luty br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"