• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[FZ-UZ] Filologia angielska

Details
Code FZ-UZ-FA
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Field of studies English Studies
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 2 lata (4 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address https://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 1.08 - 13.09.2023 r.

 

2.png

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

Po ukończeniu studiów drugiego stopnia będziesz prezentować wysoki poziom przygotowania ogólnohumanistycznego, znajomości literatury, kultury, tradycji i historii krajów anglojęzycznych oraz dobre wykształcenie językoznawcze. Jednocześnie zostaniesz specjalistą w zakresie praktycznej znajomości języka angielskiego zbliżoną do poziomu C2. Dodatkowo kontynuując naukę drugiego języka obcego absolwenci osiągają poziom B2+.

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu tego kierunku znajdziesz pracę w instytucjach kultury, wydawnictwach, administracji publicznej, urzędach, biurach tłumaczeń, biurach podróży oraz w takich przedsiębiorstwach, gdzie wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajdziesz również zatrudnienie w firmach współpracujących z partnerami międzynarodowymi komunikującymi się w języku angielskim, m. in. w przedsiębiorstwach transportowych, logistycznych i spedycyjnych.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"