• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej

Details
Code FZ-UZ-EAwSzM
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 10
Duration 2 lata (4 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address https://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 1.08 - 13.09.2023 r.

 

1.png

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

Uzyskasz wiedzę teoretyczną oraz umiejętności wykwalifikowanego muzyka i nauczyciela w zakresie edukacji i animacji muzycznej. W zależności od ukończonego bloku przedmiotów fakultatywnych będziesz posiadać dodatkowe umiejętności z zakresu kompozycji, podstaw realizacji dźwięku, muzyki jazzowej, wokalistyki, muzyki kościelnej lub dyrygowania. W przypadku ukończenia studiów I stopnia na tożsamym kierunku będziesz posiadać kwalifikacje pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela muzyki.

Możliwość zatrudnienia:

Będziesz mógł podjąć pracę jako nauczyciel muzyki w szkole, ognisku muzycznym i innej placówce kultury. Poprowadzisz własny zespół, zajmiesz się marketingiem muzycznym, będziesz mógł tworzyć własną muzykę, czy koncertować jako wokalista, dyrygent, chórzysta lub instrumentalista. Będziesz mógł zdecydować się także na dalsze kształcenie w akademii muzycznej.

 

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"