• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[FZ-UZ] Bezpieczeństwo i higiena pracy

Details
Code FZ-UZ-BiHP
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Field of studies Occupational Safety and Health
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 1,5 roku (3 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address https://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 1.08 - 13.09.2023 r.

 

8.png

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

Po ukończeniu studiów będziesz posiadał interdyscyplinarną wiedzę z zakresu nauk technicznych i społecznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Uzyskasz uprawnienia Starszego Inspektora ds. BHP. Będziesz potrafił prowadzić badania, analizować, oceniać, korzystając z profesjonalnego oprogramowania oraz proponować i optymalizować rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Będziesz przygotowany do prowadzenia badań naukowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany do pracy w służbie BHP w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, również w administracji państwowej, samorządowej, gospodarczej i oświatowej w zakresie problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w instytucjach zajmujących się poradnictwem i upowszechnianiem wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"