• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Sztuki wizualne

Details
Code FZ-UZ-SW
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 8
Duration 2 lata (4 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2022 00:00 – 01.10.2022 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 1.08 - 13.09.2023 r.

 

1.png

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

Kierunek sztuki wizualne wyróżnia wszechstronna oferta kształcenia interdyscyplinarnego w zakresie sztuki, pracowni wolnego wyboru, wzbogacona możliwością uzyskania przez studentów wiedzy i umiejętności w zakresie modułów fakultatywnych: grafika lub multimedia. Studia stanowią połączenie ogólnohumanistycznej wiedzy o współczesnej kulturze z praktyką własnej twórczości plastycznej (grafika warsztatowa, projektowanie graficzne, animacja, formy fotograficzne 3D, rozszerzona rzeczywistość).

Możliwość zatrudnienia:

Będziesz posiadał poznawcze oraz praktyczne umiejętności funkcjonowania na rynku sztuki. Będziesz umiał realizować i upowszechniać różnorodne postaci przekazów wizualnych i medialnych dla celów artystycznych, edukacyjnych i użytkowych, będziesz realizował zajęcia warsztatowe w zakresie sztuk plastycznych. Będziesz przygotowany do podjęcia pracy zawodowej w: ośrodkach i instytucjach kultury, sztuki oraz w agencjach projektowych, ośrodkach promocyjnych i reklamowych.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie od 1 czerwca do 18 września br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"