• log in
  • create an account

Recruitment for 2nd degree studies

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Malarstwo

Details
Code FZ-UZ-MALA
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education Second cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 6
Duration 2 lata (4 semestry)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2022 00:00 – 01.10.2022 23:59)

UWAGA - Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl gdyż  rekrutacja odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 
Zapraszamy do rekrutacji w terminach 1.08 - 13.09.2023 r.

 

 

1.png

STUDIA DRUGIEGO STOPNIA:

Zdobędziesz gruntowną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie kultury i sztuki, będziesz świadomym swej roli artystą malarzem. Jako artysta, twórczo będziesz rozwijał język wypowiedzi artystycznej, w szeroko rozumianej dziedzinie malarstwa. Pracownie artystyczne na tym kierunku kształcą w zakresie malarstwa, rysunku, tkaniny artystycznej, rozszerzonej rzeczywistości. Program studiów umożliwia wybór modułu fakultatywnego w zakresie: alternatywnych form malarskich lub ilustracji i komiksu.

Możliwość zatrudnienia:

Będziesz mógł podjąć pracę na szeroko rozumianym rynku sztuki, współpracować z galeriami sztuki, muzeami lub innymi instytucjami zajmującymi się sztuką. Program nauczania ułatwia też znalezienie pracy na rynku komercyjnym: reklama, freelancer.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie od 1 czerwca do 18 września br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"