• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Żywienie człowieka i dietoterapia

Details
Code FZ-UZ-ZCiD
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile practical
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 60
Duration 3,5 letnie (7 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

10.png

 

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Jest to kierunek interdyscyplinarny, obejmujący zagadnienia z dziedziny nauk rolniczych oraz nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Powstał, aby kształcić w zakresie szeroko pojętego doradztwa żywieniowego, specjalistycznych usług żywieniowych, ale również w zakresie wspierania przetwórstwa spożywczego oraz analityki i kontroli jakości żywności. Proces kształcenia ma również na celu pozyskanie wiedzy w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Możliwość zatrudnienia:

Podstawą koncepcji kształcenia jest przygotowanie do pracy w lubuskich zakładach przetwórstwa spożywczego, ośrodkach gastronomicznych, placówkach zajmujących się poradnictwem żywieniowo-dietetycznym oraz organizacją żywienia zbiorowego, jednostkach medycznych, czy ośrodkach wellness. W koncepcji kształcenia uwzględnia się również zakres zagadnień, które umożliwią zakładanie i prowadzenie własnych przedsiębiorstw.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"