• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[ FZ-UZ ] Sport

Details
Code FZ-UZ-SP
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Field of studies Sport
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile practical
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 60
Duration 3 lata (6 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

10.png

 

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Po ukończeniu tego kierunku zdobędziesz wiedzę i umiejętności z nauk o zdrowiu (anatomii, biochemii, fizjologii, biomechaniki, antropologii, zdrowia publicznego) i nauk o kulturze fizycznej o projektowaniu i realizowaniu treningu w wybranych dyscyplinach sportu i treningu indywidualnym. Będziesz gotowy do inicjowania w pracy zawodowej działań poprawy jakości życia z wykorzystaniem aktywności fizycznej, zasad żywienia i odnowy biologicznej. Studia skierowane do osób sprawnych fizycznie, nie mających przeciwskazań do wzmożonego wysiłku.

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu studiów będziesz mógł podjąć pracę, jako asystent trenera, instruktor sportu lub trener personalny/sportów siłowych w klubach sportowych i organizacjach sportowych, w ośrodkach sportowo-rekreacyjnych, centrach rekreacyjnych, odnowy biologicznej, klubach fitness i siłowniach. Będziesz mógł również prowadzić własną działalność gospodarczą.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"