• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Resocjalizacja z kryminologią

Details
Code FZ-UZ-RESzKR
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 90
Duration 3 lata (6 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

11.png

 

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

To studia dla osób, które chcą uzyskać interdyscyplinarną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, identyfikowania zachowań przestępczych, mechanizmów przestępczego stylu życia, analizowania zagrożeń wynikających z sytuacji kryzysowych oraz poznania metod pracy z ofiarami przestępstw czy z osobami niedostosowanymi społecznie. Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany do pracy z osobami wymagającymi specjalnego oddziaływania resocjalizacyjnego zarówno w środowisku otwartym, jak i w izolacji.

Możliwość zatrudnienia:

Kompetencje uzyskane podczas studiów predysponują do pracy w służbach mundurowych takich, jak: policja, służba więzienna, straż graniczna czy wojsko. Po ukończeniu studiów będziesz mieć możliwość podjęcia pracy kuratora sądowego, wychowawcy w zakładach poprawczych, młodzieżowych ośrodkach wychowawczych, specjalisty w zakresie profilaktyki i terapii uzależnień oraz pedagoga szkolnego. Będziesz mógł także podjąć pracę z osobami przebywającymi w szeroko rozumianym kryzysie. 

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"