• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Międzynarodowe stosunki polityczne

Details
Code FZ-UZ-MIESTOPOLIT
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 3 lata (6 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

11.png

 

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Studia przygotowują do funkcjonowania we współczesnym świecie. Po ukończeniu studiów zdobędziesz wiedzę z ekonomii, polityczno-prawnych mechanizmów funkcjonowania państwa oraz zasad prowadzenia jego polityk sektorowych, będziesz uczył się dwóch języków obcych, poznasz uwarunkowania polityczne, gospodarcze i kulturalno-religijne innych państw, dzięki czemu będziesz mieć kompetencje do wchodzenia w relacje z przedsiębiorstwami, instytucjami i organizacjami, które powstały na ich terenie.

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu studiów będziesz mógł podjąć pracę w instytucjach państwowych, samorządzie terytorialnym, organizacjach pozarządowych i fundacjach, organizacjach międzynarodowych (instytucjach UE, agendach ONZ, agendach NATO), dyplomacji, służbach mundurowych, podmiotach gospodarczych prowadzących działalność międzynarodową lub działających lokalnie, jednak utrzymujących poprzez podejmowane transakcje kontakty z otoczeniem zagranicznym. Będziesz przygotowywany do wymagań rynku pracy, zdobędziesz umiejętności analityczne.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"