• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Inteligentne systemy miejskie

Details
Code FZ-UZ-ISM
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 3,5 letnie (7 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

3.png

 STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Zdobędziesz podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu funkcjonowania systemów infrastruktury technicznej w mieści oraz wdrażania w systemach miejskich rozwiązań z zakresu technik informatycznych (IT), Internetu rzeczy (IoT), przetwarzania dużych, zmiennych i różnorodnych baz danych (Big Data), monitoringu zdarzeń inżynieryjno-technicznych i społecznych. Będziesz przygotowany do podejmowania działań w ramach strategicznego zarządzania zasobami miasta, koordynacji przedsięwzięć zmierzających do poprawy stanu funkcjonalno-przestrzennego miasta.

Możliwość zatrudnienia:

Będziesz mógł podjąć pracę jako inżynier miasta, specjalista ds. jakości i zarządzania środowiskowego, specjalista ds. zarzadzania kryzysowego, analityk danych ds. środowiskowych  oraz w przedsiębiorstwach związanych z elektromobilnością, zarządzaniem transportem, smart city, logistyką, gospodarką mieszkaniową oraz marketingiem, promocją i inwestycjami gospodarczymi w jednostkach samorządowych.

 

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 

 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"