• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Inżynieria lotnicza

Details
Code FZ-UZ-ILOT
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile practical
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 28
Duration 4 lata (8 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

8.png

 

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Po ukończeniu studiów zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu budowy statków powietrznych, silników lotniczych, systemów pokładowych i napędów lotniczych. Przejdziesz przez wieloaspektową drogę uwzględniającą specyfikę wybranej specjalności oraz praktykę zawodową spełniającą wymogi Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Zdobyta wiedza i praktyczne umiejętności umożliwiają przystąpienie do egzaminów w certyfikowanym ośrodku egzaminacyjnym w zakresie obsługi technicznej PART 147 (mechanik lotniczy kategorii B1.2).

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu studiów otrzymasz wiedzę i umiejętności wystarczające do podjęcia pracy zawodowej i rozpoczęcia praktyki zawodowej w celu uzyskania licencji. Praktyczne przygotowanie inżynierskie pozwala szybko przystosować się do indywidualnych warunków pracy w dużych zakładach przemysłowych, stacjach obsługowych statków powietrznych, małych i średnich przedsiębiorstwach branży lotniczej. Będziesz sprawnie komunikował się wewnątrz środowiska zawodowego oraz z jego ekonomicznym i społecznym otoczeniem.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"