• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Geoinformatyka i techniki satelitarne

Details
Code FZ-UZ-GiTS
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 3,5 letnie (7 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

 3.png

 

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Zdobędziesz wiedzę w dziedzinie nauk technicznych oraz nauk ścisłych z zakresu geoinformatyki i technik satelitarnych. Po ukończeniu studiów będziesz łączył wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko rozumianych nauk geoinformatycznych, w szczególności z zakresu: informatyki, przetwarzania i analizy informacji cyfrowej i obrazowej, fotogrametrii, gospodarki przestrzennej, geodezji, kartografii, budownictwa i podstaw technik satelitarnych.

Możliwość zatrudnienia:

Będziesz przygotowany do pracy w instytucjach i firmach zajmujących się tworzeniem produktów geoinformacyjnych: map cyfrowych, geoportali, aplikacji komputerowych i mobilnych, a także w przedsiębiorstwach zarządzających danymi geoinformatycznymi (np. planowanie przestrzenne, logistyka i transport, geodezja i kartografia). Ponadto będziesz mógł znaleźć pracę w interdyscyplinarnych zespołach bazujących na dostępach do informacji przestrzennej, wykorzystujących technologie GIS.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"