• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Fizjoterapia

Details
Code FZ-UZ-FIZJ
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education Unitary (first+second cycle)
Educational profile practical
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 5 letnie (10 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

7.png

 

STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE:

Po ukończeniu tego kierunku będziesz posiadać wiedzę i umiejętności zgodne z obowiązującymi standardami kształcenia przygotowującymi do wykonywania zawodu fizjoterapeuty. Grupy zajęć, w ramach których obywa się kształcenie, obejmują: biomedyczne podstawy fizjoterapii, nauki ogólne (w tym język obcy, psychologia, komunikacja kliniczna, prawo medyczne bioetyka i in.), podstawy fizjoterapii, fizjoterapię kliniczną, metodologię badań naukowych, oraz praktyki fizjoterapeutyczne.

Możliwość zatrudnienia:

Uzyskasz przygotowanie zawodowe do pracy fizjoterapeuty z osobami chorymi i niepełnosprawnymi, jak również z osobami zdrowymi w zakresie profilaktyki i przygotowania sportowego, stosowania czynników fizykalnych w profilaktyce oraz w celach leczniczych. Zdobyte kwalifikacje uprawnią Cię do podjęcia specjalizacji z zakresu fizjoterapii i pracy w instytucjach medycznych, sportowych, opiekuńczych i oświatowych, świadczących usługi z zakresu rehabilitacji, profilaktyki i przygotowania sportowego.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie:  1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"