• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Filozofia

Details
Code FZ-UZ-FILOZ
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 15
Duration 3 lata (6 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

2.png

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Studia filozoficzne wyposażą Cię w umiejętności, które pozwolą Ci wyróżnić się na rynku pracy oraz zaadaptować do jego dynamicznego rozwoju. Są to m.in. kreatywność, zwiększona decyzyjność oraz samoświadomość, elastyczność w myślenia i działaniu, sztuka argumentowania, polemizowania, debatowania oraz prowadzenia sporów. Dzięki nim zyskujesz umiejętność twórczego podejścia do wyzwań i problemów pojawiających się w przestrzeni relacji i zadań zawodowych.

Możliwość zatrudnienia:

Kończąc ten kierunek studiów będziesz mógł podjąć pracę nie tylko w przestrzeni zawodów związanych z kulturą i oświatą, ale także w wielu obszarach nowo wyłaniających się gałęzi działalności zawodowej, m.in. takich jak: branża HR, public relations, reklama czy nowe media. Studia filozoficzne to dobre przygotowanie do pracy w prasie, radiu, telewizji, portalach internetowych.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie:  1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"