• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[ FZ-UZ ] Architektura wnętrz

Details
Code FZ-UZ-AW
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Field of studies Interior Design
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 12
Duration 3 lata (6 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

 

1.png

 

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Po ukończeniu 3-letnich studiów licencjackich otrzymasz wiedzę i umiejętności z zakresu  projektowania wnętrz, mebli oraz obiektów małej architektury. Zdobędziesz wiedzę w  interdyscyplinarnych pracowniach projektowych kształcących w obrębie zrównoważonego  projektowania z naciskiem na indywidualne zainteresowania studenta. Współpraca z firmami branżowymi, udział w wystawach dotyczących architektury i designu umożliwia praktykę w zawodzie przyszłego architekta wnętrz, projektanta mebli.

Możliwość zatrudnienia:

Będziesz mógł podjąć pracę zawodową w biurze (studiu) projektowym zajmującym się aranżacją przestrzeni mieszkalnych, publicznych, wystawienniczych. Dzięki zróżnicowanemu programowi nauczania, który obejmuje między innymi udział w konkursach projektowych oraz wystawach branżowych, będziesz przygotowany do kreowania indywidualnej sylwetki projektanta odpowiadającego na konkretne zapotrzebowanie rynku.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie:  1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"