• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies for the academic year 2023/2024

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Animacja kultury i twórczej aktywności w sieci

Details
Code FZ-UZ-ANIM
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Admission limit 30
Duration 3 lata (6 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Upcoming phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2023 12:00 – 01.10.2023 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

 

11.png

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Po ukończeniu studiów będziesz posiadał wiedzę i umiejętności z zakresu organizowania i prowadzenia działalności kulturalnej w różnych grupach społecznych i wiekowych, także z wykorzystaniem nowych mediów, planowania i realizowania projektów animacyjnych oraz pozyskiwania na nie funduszy, animowania społeczności lokalnych, wykorzystania narzędzi animacyjnych (fotograficznych, cyfrowych, teatralnych, tanecznych) w obszarze kultury i edukacji oraz pracy w grupie twórczej. 

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu studiów będziesz mógł podjąć pracę w publicznych instytucjach kultury, placówkach oświatowych, opiekuńczo-wychowawczych i wypoczynkowych, w urzędach administracji państwowej i samorządowej, w organizacjach pozarządowych, w agencjach i firmach zajmujących się działalnością kulturalną, artystyczną, edukacyjną, rozrywkową, turystyczno-rekreacyjną, w portalach internetowych i agencjach reklamowych, w social mediach i mass mediach. Będziesz mógł także prowadzić własną działalność gospodarczą w tym zakresie. 

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie: 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"