• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[RK-KPU] Produkcja i bezpieczeństwo żywności

Details
Code RK-KPU-PBZ-S
Organizational unit [RK-KPU] Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile practical
Language(s) of instruction Polish
Duration 7 semestrów
Recruitment committee address rekrutacja@kpu.krosno.pl
WWW address https://kpu.krosno.pl/
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (16.06.2022 00:00 – 30.09.2022 23:59)

Studia trwają 7 semestrów i kończą się nadaniem tytułu inżyniera (studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne). 

Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z produkcji i przetwarzania żywności, doboru technologii stosowanych w produkcji żywności pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, oceny surowców żywnościowych, organizacji procesu produkcji żywności, zarządzania przedsiębiorstwami działającymi w sferze produkcji, prawa żywnościowego, systemów gwarantujących bezpieczeństwo żywności na każdym etapie produkcji.

Po ukończeniu tego kierunku będziesz przygotowany do podjęcia pracy w sektorze gospodarki, instytucjach zajmujących się produkcją, przetwórstwem, obrotem surowców i produktów żywnościowych, oceną ich jakości oraz bezpieczeństwem zdrowotnym żywności. Możesz także znaleźć zatrudnienie w małych i średnich przetwórniach. Możesz pracować w laboratoriach i instytucjach związanych z oceną jakości żywności, służbach sanitarnych i celnych, ośrodkach badawczo-rozwojowych, w firmach doradczych i audytujących w łańcuchu żywnościowym, a także w administracji rządowej i samorządowej. Będziesz bardzo dobrze przygotowany do podjęcia własnej działalności gospodarczej w zakresie produkcji i dystrybucji żywności.


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny KPU w Krośnie w terminie od 26 maja do 10 sierpnia br. "https://kpu.krosno.pl/kierunki-studiow/"