• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[PO-PUT] Lotnictwo

Details
Code PO-PUT-S1Lot1
Organizational unit [PO-PUT] Poznan University of Technology
Field of studies Aviation
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Duration 3,5 years
Recruitment committee address study@put.poznan.pl
WWW address https://rekrutacja.put.poznan.pl
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (20.04.2022 00:00 – 14.07.2022 23:59)

 

Rekrutacja na studia w Politechnice Poznańskiej jest prowadzona przez system rekrutacyjny dostępny pod adresem https://rekrutacja.put.poznan.pl

Jeśli masz w sobie pasję i chęć kreowania oraz tworzenia praktycznego wcielania w życie nowoczesnych rozwiązań inżynierskich, to kierunek LOTNICTWO jest właśnie dla Ciebie! 

Studia te gwarantują pozyskanie wiedzy oraz umiejętności niezbędnych do pracy w lotnictwie, w tym m.in. w portach lotniczych, przedsiębiorstwach spedycyjnych związanych z transportem lotniczym, agencjach ruchu lotniczego i wielu innych. Wyrabiają i doskonalą umiejętności w zakresie wykonywania ocen ryzyka zagrożeń w różnych obszarach związanych z szeroko pojętym lotnictwem.

Program studiów, oprócz podstawowych wiadomości z przedmiotów ogólnotechnicznych, pozwala zapoznać się z lotnictwem w aspekcie: bezpieczeństwa, ekologii, logistyki, eksploatacji, symulacji oraz bezzałogowych statków powietrznych.

Absolwent tego kierunku zdobędzie wiedzę niezbędną do pracy w sektorze transportu lotniczego oraz szereg umiejętności inżyniersko-managerskich, dzięki którym będzie mógł rozwijać karierę w branży. Nabędzie umiejętności, które pozwolą mu analizować, modyfikować i optymalizować systemy bezpieczeństwa i eksploatacji transportu lotniczego.

 

 

 


Enroll for studies at Poznan University of Technology at https://rekrutacja.put.poznan.pl/en/