• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

[ONY-PWSZ] Zarządzanie i inżynieria produkcji, stacjonarne, pierwszego stopnia

Details
Code ONY-PWSZ-S1-ZIP
Organizational unit [ONY-PWSZ] Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile practical
Language(s) of instruction Polish
Duration 3,5 roku (7 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@pwsz.nysa.pl
Office opening hours poniedziałek - piątek, w godzinach 8.00 - 16.00
WWW address https://www.pwsz.nysa.pl
Required document
  • Maturity or equivalent document
  Ask a question
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (01.06.2022 08:00 – 18.07.2022 16:00)

Tym, co wyróżnia nasz kierunek jest przywiązywanie wagi do zdobywania umiejętności praktycznych. Zdobyta wiedza - dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej - zamieniana jest na praktykę w nowoczesnych laboratoriach. To daje ogromną szansę znalezienia atrakcyjnej pracy. Studenci sami proponują tematy prac dyplomowych, a praktyka zawodowa ma pomóc im w realizacji wybranego tematu. Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji należy też uważać za najbardziej uniwersalny pod względem możliwości rozpoczęcia indywidualnej działalności gospodarczej.

JAK UCZYMY?
Posiadamy nowoczesne pracownie komputerowe, najnowsze oprogramowanie z zakresu zarządzania i inżynierii produkcji, a także nowoczesne laboratoria z fizyki, metrologii i projektowania. Są z nami uznani w kraju i za granicą specjaliści z zarządzania i inżynierii produkcji. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, seminariów, ćwiczeń, projektów i laboratoriów.

CZEGO UCZYMY?
Kształcenie studentów ukierunkowane jest na zagadnienia wytwarzania i planowania procesów produkcyjnych na bazie poszerzonej wiedzy o zarządzaniu. Absolwenci będą posiadać również wiedzę z zakresu ekonomii i prawa gospodarczego połączoną ze znajomością zaawansowanych technik informatycznych.


Kandydaci na studia stacjonarne przyjmowani są na podstawie konkursu świadectw. W przypadku kandydatów z nową maturą do obliczeń bierze się wszystkie przedmioty wykazane na egzaminie maturalnym, z tym, że z przedmiotów dodatkowo wybranych tylko te, z których kandydat uzyskał co najmniej 30 % punktów. W przypadku kandydatów zdających maturę wg starych zasad do obliczeń bierze się oceny ze wszystkich przedmiotów zdawanych na egzaminie dojrzałości. Na tej podstawie ustala się punktację umiejscawiającą kandydata w tworzonym w czasie rekrutacji rankingu.