• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Details
Code FZ-UZ-BHP
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile academic
Language(s) of instruction Polish
Duration 3.5 roku (7 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2022 00:00 – 01.10.2022 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

8.png

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Po ukończeniu studiów będziesz posiadał interdyscyplinarną wiedzę z zakresu nauk technicznych i społecznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Uzyskasz uprawnienia Starszego Inspektora ds. BHP. Będziesz potrafił korzystać z profesjonalnego oprogramowania, prowadzić badania, analizować, oceniać oraz proponować i optymalizować rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu studiów będziesz przygotowany do pracy w służbie BHP w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, również w administracji państwowej, samorządowej, gospodarczej i oświatowej w zakresie problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w instytucjach zajmujących się poradnictwem i upowszechnianiem wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 

 

 

 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"