• log in
  • create an account

Recruitment for 1st degree studies

switch registrations cancel selection

The offer displayed on this page is limited to the selected registration. If you want to see the rest of the offer, select a different registration.

Biznes elektroniczny

Details
Code FZ-UZ-BE
Organizational unit [FZ-UZ] University of Zielona Góra
Form of studies Full-time
Level of education First cycle
Educational profile practical
Language(s) of instruction Polish
Duration 4 letnie (8 semestrów)
Recruitment committee address rekrutacja@uz.zgora.pl
Office opening hours 9:00-13:00
WWW address http://rekrutacja.uz.zgora.pl/
There is currently no active phase.

Past phases in this registration:
  • Phase 1 (01.10.2022 00:00 – 01.10.2022 23:59)

UWAGA

 

Obecnie nie trwają zapisy za pośrednictwem strony: ukraina.irk.edu.pl.

 

Rekrutacja na studia w Uniwersytecie Zielonogórskim odbywa się elektronicznie wyłącznie przez system Rejestracji Internetowej Kandydatów:

6.png

 

STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA:

Po ukończeniu tego kierunku będziesz posiadać wiedzę i umiejętności z zakresu  analityki biznesowej, komunikacji elektronicznej, bankowości i handlu elektronicznego, reklamy internetowej, usług w chmurach obliczeniowych, mediów społecznościowych oraz e-learningu. Potrafić będziesz wytworzyć i administrować systemy informatyczne i technologie internetowe wspomagające prowadzenie działalności gospodarczej. 

Możliwość zatrudnienia:

Po ukończeniu tego kierunku będziesz posiadać wiedzę, umiejętności praktyczne i kompetencje społeczne niezbędne do prowadzenia własnej działalności gospodarczej z wykorzystaniem systemów informatycznych lub uzyskania atrakcyjnej pracy w obszarze wytwarzania e-produktów i świadczenia e-usług.

PODSTAWOWE  INFORMACJE  REKRUTACYJNE: 


Zapisy na wszystkie kierunki oferowane na Uniwersytecie Zielonogórskim prowadzone są przez zewnętrzny serwis rekrutacyjny Uniwersytetu Zielonogórskiego w terminie 1 sierpień - 13 wrzesień br. "https://webapps.uz.zgora.pl/rekrutacja/"